Što je oralni seks za žirafe?
Vratolomija!
Doveli tri psa kod veterinara i oni među sobom razgovaraju.
Zašto su tebe doveli? - pitaju jednog.
E jebiga, kupila mi gazdarica perzijski tepih i ja se na njega popišo. Odkud sam znao kol'ko košta i sad će me injekcijom ubiti.
I ja imam sličan problem. Gazda kupio Porsche i mene stavio na zadnje sjedište i ja se od straha upišo pa će i mene isto ubiti. - kaže drugi.

Pitaju trećeg zašto su tebe doveli, a on odgovori.
Moja gazdarica voli hodati po stanu gola i jednom se sagnula da nađe nešto ispod kreveta. Naguzila se i ja skočim na nju pa ju nategnem.
Pa zato ćete sada ubiti. - kaže prvi.
Ma ne, meni će samo odrezati nokte i malo ih isturpijati.
Postavili krticu pred streljački vod da je smaknu. General će:
Krtico, koja ti je posljednja želja?
Pokopajte me živu!
Igrali insekti košarku protiv lava, žirafe, lisice i vuka. Insekti spori i ne postižu nijedan koš, a žirafa ih samo preskače i zakucava za svoj tim. Prođe prvo poluvrijeme, insekti gube 80:0. U drugom poluvremenu ulazi stonoga. Spretna sa svojim silnim nogama, hitro se penje na glavu žirafe i zabija koševe nevjerojatnom brzinom. Utakmica se završi pobjedom insekata. Pita trener stonogu:
Super igraš! Najbolja si! Što si radila cijelo prvo poluvijeme?